مرکز تعمیر ماشین ظرفشویی سامسونگ در تهران

تعمیر ماشین ظرفشویی سامسونگ در تهران

پس از یخچال فریزر ها و ماشین های لباسشویی برند سامسونگ، پرکاربردترین لوازم برقی این برند ماشین ‌های ظرفشویی سامسونگ در آشپزخانه ‌ها هستند و به دلیل تازگی این وسیله، جزء لوازم برقی لوکس آشپزخانه محسوب می ‌شوند.

در ماشین‌ های ظرفشویی به دلیل سر و کار داشتن با آب و املاح موجود در آن، بعد از مدتی استفاده رسوب در لوله‌ های آن تجمع کرده و سبب گرفتگی لوله ‌ها می ‌شود. هر لوازم برقی با استفاده درست از آن و نگهداری اصولی کمتر دچار ایراد شده و طول عمر بیشتری نیز خواهد داشت.

جهت افزایش طول عمر انواع ماشین ‌های ظرفشویی، لازم است از قرص‌ ها، جرم گیرها و درخشان کننده‌ های مناسب استفاده کرد. زیرا استفاده از مواد شوینده‌ نامناسب سبب کثیف شدن، ایجاد رسوب و آسیب به بخش‌ های داخلی ماشین ظرفشویی می‌ شود.

اگر در منزل خود دارای ماشین ظرفشویی هستید، باید به ‌طور مرتب سرویس ‌های دوره ‌ای آن را انجام دهید. سرویس و تعمیر به موقع ماشین ظرفشویی سبب می ‌شود که از خیلی از ایرادات بزرگ در دستگاه جلوگیری شده و تکنسین با بررسی ‌های دقیق داخل لوله ‌های ورودی و خروجی، آب ‌پاش ها و دیگر بخش‌ های این وسیله حساس را بررسی کرده و به‌ طور تخصصی خرابی موجود و هر ایرادی که هنوز مشکل ‌ساز نشده ‌است را شناسایی کرده و اقدام به رفع آن ‌نماید.

بنابراین اگر کوچک ‌ترین ایرادی در ماشین ظرفشویی سامسونگ خود مشاهده کرده و قادر به رفع آن نبودید، تنها کافیست از  مرکز تعمیر ماشین ظرفشویی سامسونگ در تهران درخواست تعمیرکار کرده و اقدام به رفع مشکل نمایید.

مشکلات رایج در ماشین ظرفشویی سامسونگ

ماشین ‌های ظرفشویی سامسونگ مانند هر وسیله برقی دیگری پس‌ از مدتی استفاده دچار ایراد و عیب هایی می ‌شوند که در صورت مشاهده هر یک از ایرادات، حتماً به تکنسین مربوطه اطلاع داده و مشکل را برطرف کنید.

از ایرادات شایع و رایج میان انواع ماشین ‌های ظرفشویی سامسونگ می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • خشک نکردن ظروف توسط ماشین ظرفشویی
 • تخلیه نکردن آب ماشین ظرفشویی
 • عدم توزیع مواد شوینده توسط ماشین ظرفشویی
 • آب‌گیری نکردن ماشین ظرفشویی
 • سروصدای زیاد ماشین ظرفشویی در هنگام شستشوی ظروف
 • تمیز نشستن ظروف توسط ماشین ظرفشویی
 • ایراد در قفل شدن درب ماشین ظرفشویی
 • چکه کردن آب از ماشین ظرفشویی
 • روشن نشدن ماشین ظرفشویی
 • خاموش نشدن ماشین ظرفشویی
لیست کامل ارور ها و خرابی های ماشین ظرفشویی را اینجا بخوانید.

تعمیر ماشین ظرفشویی سامسونگ در تهران

شرکت پارس پویش ارائه‌ دهنده تمامی خدمات تعمیر انواع لوازم برقی به خصوص لوازم برقی برند سامسونگ در تهران بوده و دارای سال ‌ها تجربه کاری در این حرفه می ‌باشد. شرکت پارس پویش متشکل از تکنسین‌ ها و تعمیرکاران بسیار ماهر و کاربلد در زمینه تعمیرات است و تمامی خدمات خود را با ضمانت پس‌ از تعمیر به مشتریان خود ارائه می ‌دهد.

تعمیرکاران متخصص در این شرکت قادر به تعمیر و رفع عیب ‌های انواع لوازم برقی از برند سامسونگ و برند های متفاوت دیگر بوده و با استفاده از تجهیزات و روش‌ های نوین تعمیرات لوازم برقی برند ساسمونگ را ارائه می ‌دهند.

مجموعه پارس پویش در تهران دارای نمایندگی مجاز و معتبر نصب و سرویس انواع لوازم برقی سامسونگ بوده و تعمیر انواع تلویزیون سامسونگ، ماشین لباسشویی سامسونگ، ماشین ظرفشویی سامسونگ، یخچال فریزر سامسونگ و غیره را در محل انجام داده و پس‌ از پایان کار فاکتور و ضمانت‌ نامه را به مشتری تحویل می ‌دهد.

نصب ماشین ظرفشویی سامسونگ در تهران

نصب لوازم برقی در آشپزخانه احتیاج به افراد متخصص داشته و نیاز به‌ مهارت کافی در این زمینه دارد. اگر ماشین ظرفشویی سامسونگ خود را به‌ تازگی خریداری کرده ‌اید و یا به مکان جدیدی رفته و نمی ‌توانید ماشین ظرفشویی را نصب کنید، تنها کافیست توسط شماره درج‌ شده در سایت با کارشناسان شرکت پارس پویش تماس حاصل نموده تا در اولین فرصت تعمیرکاران ما در محل شما حضور یافته و اقدام به نصب آن نمایند.

استفاده از خدمات این شرکت سبب می ‌شود که در هنگام نصب کوچک ‌ترین آسیبی به بدنه و قطعات داخلی ماشین ظرفشویی وارد نشده و به ‌طور کاملاً اصولی و استاندارد نصب انجام شود. همچنین اگر ماشین دارای عیب و ایرادی باشد که شما از آن اطلاع ندارید، متخصصان پارس پویش با عیب ‌یابی دقیق ایراد را پیدا کرده و به شما اطلاع خواهند داد.

هزینه تعمیر ماشین ظرفشویی سامسونگ در تهران

هزینه تعمیر ماشین ظرفشویی سامسونگ بسته به نوع خرابی و ایرادات موجود در دستگاه متغیر است.

به عنوان مثال اگر ایرادات جزئی در لاستیک ‌های دور درب و یا ایراد در کلید ها باشد، هزینه کم برای تعمیر را در برداشته ولی اگر موتور ماشین ظرفشویی سامسونگ دچار عیب شده و باید تعویض شود، هزینه ای بالا خواهد داشت. تکنسین‌ های پارس پویش پس‌ از بررسی دقیق دستگاه، عیب و ایراد را پیدا کرده و پس‌ از تخمین هزینه با توجه به عمق خرابی، قیمت و هزینه تقریبی را به شما اعلام خواهند کرد. از طرفی به دلیل وارداتی بودن قطعات سامسونگ و نوسانات ارز، قیمت این قطعات هم ثبات نداشته و نمی ‌توان هزینه دقیقی را برای تعمیر و یا تعویض آن ‌ها در نظر گرفت.

تعمیر و تعویض قطعات ماشین ظرفشویی

تلاش تکنسین های پارس پویش همواره بر تعمیر قطعات است تا تعویض آن ها، تا هزینه کمتری شامل حال مشتریان گرامی شود.

لازم به توضح است تعویض قطعات توسط این شرکت با قطعات اورجینال و اصل از برند ماشین ظرفشویی سامسونگ بوده و دارای ضمانت اصلی کالا از سوی شرکت می ‌باشند. تعمیرکاران پارس پویش پس‌ از بررسی‌های دقیق خود، عیوب و ایرادات دستگاه را پیدا کرده و با توجه به تشخیص کارشناسی خود، اگر قطعه نیاز به تعمیر داشته باشد، برای جلوگیری از هزینه‌ های اضافی برای خرید قطعه جدید، قطعه معیوب را تعمیر می ‌کنند. و اگر قطعه از بین‌ رفته و قابل تعمیر نبود، آن را با قطعه اصلی از برند دستگاه، تعویض خواهند کرد.

از قطعات سامسونگ قابل تعمیر و تعویض توسط تکنسین‌ های پارس پویش در ماشین هاز ظرفشویی می ‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • بازوهای آب‌ پاش
 • نوار پلاستیکی دور درب
 • فیلتر پمپ
 • پمپ تخلیه
 • المنت هیتر ظرفشویی
 • قفل سوئیچ درب دستگاه
 • شیر برقی ورودی آب

چرا از خدمات پارس پویش استفاده کنیم؟

شرکت پارس پویش دارای خدمات ۲۴ ساعته برای مشتریان خود بوده و در هر زمانی پاسخگوی آن‌ ها می ‌باشد. از دیگر خدمات این شرکت می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • پارس پویش دارای تکنسین‌ ها و تعمیرکاران آزموده و ماهر است
 • استفاده از قطعات اصل و اورجینال مطابق با برند دستگاه
 • سرعت‌ عمل بالا در خدمات ‌رسانی پس‌ از ثبت درخواست مشتری
 • تعمیر دستگاه در محل بدون جابجایی وسیله برقی
 • رعایت پروتکل ‌های بهداشتی در دوران کرونا
 • ارائه ضمانت‌ نامه پس‌ از پایان کار و تعویض قطعه
 • دارای تجربه بالا در زمینه خدمات تعمیراتی و نصب
 • کیفیت بالا در کار در مقابل دریافت کمترین هزینه

نحوه استفاده از خدمات پارس پویش

نحوه استفاده از خدمات شرکت پارس پویش به عنوان بهترین مرکز تعمیر ماشین ظرفشویی سامسونگ در تهران به این صورت است که ابتدا توسط شماره نمایندگی های این مجموعه با کارشناسان این شرکت تماس گرفته و یا از طریق سایت به‌ صورت آنلاین سفارش خود را ثبت کنید.

پس‌ از ثبت سفارش و ارائه اطلاعاتی همچون نوع دستگاه و ایراد آن به کارشناس مربوطه، شرکت کد تکنسین را برای شما ارسال کرده و در روز و ساعت تعیین‌ شده تعمیرکار در محل حضور یافته و پس‌ از عیب ‌یابی دقیق دستگاه را تعمیر و راه‌اندازی می ‌کند.

استفاده از خدمات این شرکت برای تعمیر و نصب لوازم برقی، سبب می ‌شود تا خیالتان از درستی دستگاه راحت بوده و مطمئن باشید که هیچ‌گونه آسیبی به بدنه و قسمت ‌های داخلی آن وارد نخواهد شد. همچنین می ‌توانید فاکتور و ضمانت را از تکنسین ‌ها دریافت کرده و با پرداخت هزینه مقرون‌ به‌ صرفه از خدمات و ضمانت پس‌ از تعمیرات این شرکت بهره‌ مند شوید.

فرم درخواست تعمیرکار

پیمایش به بالا

درخواست تعمیرکار

فرم زیر را پر کنید تا در سریع ترین زمان با شما تماس بگیریم

اطلاعات تماس
اطلاعات دستگاه
تاریخ و زمان ترجیحی