مرکز تعمیر تلویزیون اسنوا در تهران

تعمیر تلویزیون اسنوا در تهران

تعمیر تلویزیون اسنوا  در تهرا ن یکی از خدمات تخصصی ارائه‌ شده توسط شرکت پارس پویش است. شرکت پارس پویش، یک مجموعه بزرگ در زمینه نصب و تعمیرات انواع لوازم‌ خانگی برقی به‌ ویژه محصولات شرکت اسنوا بوده و خدمات خود را در تمامی مناطق تهران به مشتریان خود عرضه می‌کند. این شرکت دارای تعمیرکاران و تکنسین‌های بسیار باتجربه و آموزش‌دیده است که مهارت‌ های لازم و تخصصی را در زمینه نصب و تعمیر انواع لوازم‌خانگی برقی داخلی و خارجی، قدیمی و جدید را داشته و از بهترین و بروزترین تجهیزات و روش‌ های نوین در هنگام تعمیر استفاده می‌کنند.

تعمیر تخصصی تلویزیون اسنوا

شرکت اسنوا یکی از بزرگترین شرکت‌ های داخلی در زمینه تولید تلویزیون است. اسنوا با تولید تلویزیون‌ های باکیفیت و پیشرفته خود توانسته‌ است مخاطبان و طرفداران بسیاری را به خود جلب کرده و محصولات خود را به فروش برساند. تلویزیون‌ های اسنوا نیز مانند هر وسیله برقی دیگری ممکن است در اثر نگهداری نادرست و یا استفاده غلط از آن دچار برخی ایرادات و مشکلاتی شوند که نیاز به تعمیر تخصصی پیدا کنند. در چنین شرایطی می‌توانید با شرکت پارس پویش تماس گرفته و درخواست تعمیرکار نمایید. تعمیرکاران این مجموعه در کمترین زمان پس‌ از ثبت درخواست تعمیر تلویزیون در تهران، به محل دستگاه فرستاده‌شده و پس‌ از عیب‌یابی دقیق، شروع به تعمیر می‌نمایند.

مشکلات رایج در تلویزیون اسنوا

از جمله مشکلات رایج در تلویزیون‌ های اسنوا می‌توان به موارد زیر اشاره نمود:

  • خاموش و روشن‌ شدن ناگهانی تلویزیون

این مشکل علاوه ‌بر تلویزیون‌ های اسنوا، در تلویزیون‌ های برندهای متفاوت نیز ممکن است اتفاق افتاده که دلیل اساسی آن‌ ها می ‌تواند از ایراد در مین برد و آی سی تلویزیون و یا ایراد در برد پاور باشد. در چنین شرایطی متخصص با تعویض آی سی یا برد مشکل را به‌طور کامل برطرف خواهد کرد.

  • تلویزیون صدا دارد اما تصویر ندارد

در زمانی‌ که تلویزیون اسنوا دارای صدا بوده ما تصویری پخش نمی‌شود، مشکل می‌تواند از خرابی بک لایت یا لامپ‌ ال‌ای‌دی و لامپ‌های ال سی دی باشد که در صورت سوختگی در هر یک از این قطعات، بک لایت تلویزیون باید به‌طور کامل تعمیر و یا در صورت عدم وجود تعمیر، باید توسط توسط متخصص به‌طور کامل تعویض شود.

  • قطع شدن صدای تلویزیون اسنوا

علت این ایراد در تلویزیون‌ های اسنوا می‌تواند از اختلال در بلندگو های تلویزیون و یا از برد پاور باشد و اگر برد پاور ولتاژ مورد نیاز بلندگوها را فراهم نکند، دستگاه دچار مشکل شده و صدایی از اسپیکرها به گوش نمی‌رسد. در این‌ صورت با بیان مدل دستگاه به تکنسین‌ های پارس پویش و درخواست تعمیر، تعمیرکاران در اسرع وقت به محل مراجعه کرده و مشکل قطعی صدا را برطرف خواهند کرد.

  • تلویزیون تصویر ندارد اما چراغ چشمک ‌زن پاور روشن است

اگر عدم وجود تصویر در تلویزیون اسنوا در یک ورودی خاص باشد، ابتدا تمامی دستگاه‌ های جانبی متصل به تلویزیون را از آن جدا نمایید. اگر دستگاه بازهم روشن نشد و تصویر بالا نیامد، مشکل می‌تواند از خرابی مین برد باشد که در این‌ صورت باید کار را به تعمیرکاران پارس پویش سپرد.

  • سیاه شدن و یا تاریک شدن صفحه نمایش

از دیگر مواردی که پس‌ از وجود ایراد در بک لایت امکان دارد در دستگاه رخ دهد، پدید آمدن هاله و لکه های سیاه ‌رنگ و تیره در تصویر تلویزیون است. این امر نشان از خرابی در لامپ‌ های تلویزیون داشته و در صورت مشاهده این ایراد در تلویزیون خود بهتر است به‌ سرعت از یک تعمیرکار متخصص در این زمینه درخواست تعمیر کرده و مشکل را برطرف و از به وجود آمدن خسارت‌های جبران‌ناپذیر و صرف هزینه‌های هنگفت جلوگیری نمایید.

همچنین پیشنهاد می شود مقاله کاملتر علت سیاه شدن تصویر تلویزیون را نیز بخوانید.

  • آب خوردگی تلویزیون

یکی از رایجترین مشکلات تلویزیون‌ های اسنوا، مشکل آب خوردگی تلویزیون است. علاوه‌بر اسپری مستقیم آب و مواد شوینده به پنل تلویزیون، رطوبت موجود در محیط نیز می‌تواند از علل‌ آب خوردگی دستگاه باشد. آب خوردگی تلویزیون اسنوا به‌طور معمول خود را به‌ صورت اختلال در تصویر و پخش نشان داده که باید فوراً توسط تعمیرکاران برطرف گردد.

لیست کامل مشکلات رایج تلویزیون و روش رفع آن ها را در اینجا بخوانید.

خدمات شرکت پارس پویش در تعمیر تلویزیون اسنوا

خدمات شرکت پارس پویش در رابطه با تعمیر قطعات و اجزای تلویزیون اسنوا شامل موارد زیر می‌شود:

تعمیر و تعویض پنل تلویزیون، برطرف نمودن مشکلات صدا و تصویر دستگاه، تعمیر بک لایت تلویزیون اسنوا، تعمیر برد پاور تلویزیون اسنوا، تعمیر مین برد دستگاه، تعمیر بلندگو و اسپیکرهای تلویزیون، تعمیر فلت تلویزیون اسنوا، تعمیر OLED تلویزیون اسنوا، تعمیر تلویزیون‌  LED،LCD و 4K اسنوا، تعمیر تلویزیون پلاسما اسنوا

مزایای استفاده از خدمات تعمیر تلویزیون پارس پویش

همان‌طور که در ابتدای مقاله به آن اشاره شد، شرکت پارس پویش جزء مراکز بزرگ و شناخته‌ شده در نصب و تعمیر انواع لوازم برقی خانگی به‌خصوص تلویزیون‌ های اسنوا در تهران است. از جمله مزیت‌ های استفاده از خدمات شرکت پارس پویش در رابطه با تعمیر تلویزیون اسنوا می‌توان به چند مورد زیر اشاره نمود:

  • دارای متخصصان باتجربه

تعمیرکاران و تکنسین‌ های مشغول به کار در شرکت پارس پویش دارای سال‌ها تجربه و مهارت در زمینه تعمیرات انواع لوازم‌خانگی بوده و هر ساله با گذراندن دوره‌های جدید تعمیراتی به‌ روز و پیشرفته، مهارت و تجارب های خود را تقویت و افزایش می‌دهند. از این‌ جهت این تکنسین‌ها می‌توانند بهترین افراد در تعمیرات انواع لوازم‌ خانگی به شمار روند.

  • سرعت در خدمات

با توجه به این‌ که شرکت پارس پویش خدمات خود را به‌طور گسترده در سرتاسر تهران به مشتریان خود عرضه می‌کند، به‌ همین‌ جهت پس‌ از ثبت درخواست مشتری در کوتاه‌ترین زمان تعمیرکاران را به محل فرستاده و دستگاه را تعمیر می‌نماید.

  • گارانتی خدمات

شرکت پارس پویش برخلاف بعضی دیگر از مراکز تعمیراتی، پس‌ از هرگونه ارائه خدمات در نصب و تعمیر لوازم‌ خانگی برقی و تعویض هرگونه قطعه، گارانتی خدمات و قطعات استفاده‌ شده را به مشتری تحویل خواهد داد.

  • استفاده از قطعات اصل و اورجینال

تکنسین‌ های پارس پویش در صورت نیاز به تعویض قطعات جدید با قطعات آسیب‌ دیده، از قطعه‌ های فابریک و اورجینال مناسب با همان دستگاه استفاده خواهند کرد.

تعمیر تلویزیون اسنوا در محل

یکی از اهداف بزرگ شرکت تعمیرات لوازم‌ خانگی پارس پویش در تهران جهت افزایش سطح مشتری‌مداری خود، انجام انواع تعمیرات تلویزیون اسنوا در محل است. ازجمله مشکلاتی که در حمل‌ونقل تلویزیون‌های اسنوا می‌توان به آن اشاره نمود، آسیب رسیدن به پنل تلویزیون و صفحه نمایش آن است. به‌ همین‌ جهت برای جلوگیری از هزینه‌ های جابه‌جایی و حمل‌ونقل و آسیب نرسیدن به تلویزیون، تعمیرکاران پارس پویش خدمات تعمیر را در محل انجام داده و با تخصص و تسلط کافی، تمامی ایرادات را پیدا کرده و برطرف می‌نمایند. همچنین تکنسین‌های پارس پویش پس‌ از اتمام تعمیر، فاکتور نهایی کار را به مشتری تحویل داده و در صورت استفاده از قطعات جدید، ضمانت‌نامه اصلی کالا را نیز به آن‌ها ارائه خواهند داد.

فرم درخواست تعمیرکار

پیمایش به بالا

درخواست تعمیرکار

فرم زیر را پر کنید تا در سریع ترین زمان با شما تماس بگیریم

اطلاعات تماس
اطلاعات دستگاه
تاریخ و زمان ترجیحی