تعمیر ماشین لباسشویی بوش در تهران

تعمیر ماشین لباسشویی بوش در تهران

شرکت پارس پویش، یکی از معتبرترین و شناخته‌ شده‌ ترین مراکز نصب و تعمیر ماشین لباسشویی بوش در تهران بوده و در صورت نیاز به تعویض قطعه، از قطعات اصلی و متناسب با نوع دستگاه استفاده می‌کند. این شرکت با بهره‌گیری از جدیدترین ابزار و تجهیزات تعمیراتی و ماهرترین و باتجربه‌ترین تکنسین‌های خود، تمامی خدمات نصب و تعمیر انواع ماشین لباسشویی بوش را به مشتریان خود در تهران ارائه می‌دهد.

ماشین‌های لباسشویی یکی از مهم‌ترین و پرکاربردترین لوازم‌ خانگی موجود در آشپزخانه‌ها بوده و وجود آن‌ها در هر خانه‌ای الزامی است. ماشین لباسشویی از برندها و کیفیت‌های متفاوتی ساخته‌ شده و وظیفه آن شستشو و خشک کردن لباس‌ها است.

یکی از معروف‌ترین برندهای ماشین‌های لباسشویی در سرتاسر جهان، برند بوش ساخت کشور آلمان است. همه ما نام بوش در انواع لوازم‌ خانگی برقی را شنیده و برخی از ما حداقل یک یا چند وسیله برقی از این برند را برای آشپزخانه یا منازل خود خریداری کرده‌ایم. برند بوش یکی از بهترین برندهای لوازم‌ خانگی بوده و نسبت‌ به سایر مدل ها دارای قیمت بالاتر و کیفیت بیشتر در محصولات خود است‌.

در صورت نیاز به نصب و تعمیر ماشین لباسشویی در تهران از مراکز و مجموعه‌های معتبر و شناخته‌شده درخواست تعمیرکار کرده و وسیله برقی خود را تعمیر نمایید.

مشکلات رایج در ماشین لباسشویی بوش

از جمله مشکلات رایج در انواع ماشین لباسشویی های بوش می‌توان به موارد زیر اشاره نمود:

 • ثابت ماندن دستگاه پس‌ از آب‌ گیری

زمانی‌ که ماشین لباسشویی پوش پس‌ از آب‌گیری به‌ درستی عمل نکند، مشکل می‌تواند از المنت دستگاه بوده که در این حالت ماشین ثابت مانده و هیچگونه عکس‌العملی را از خود نشان نمی‌دهد.

 • عدم تخلیه آب کامل

اگر ماشین لباسشویی بوش آب را به‌طور کامل تخلیه نمی‌کند، ایراد می‌تواند از پمپ تخلیه باشد. در این مواقع پمپ تخلیه دارای صداهای ناهنجاری بوده که نشان‌دهنده ایراد در آن است.

 • گرم شدن بیش‌ از حد دستگاه

یکی دیگر از مشکلات رایج در ماشین لباسشویی های مارک بوش، گرم شدن و داغ شدن بیش‌ از حد دستگاه است. در این مواقع مشکل می‌تواند از بخش هیدروستات دستگاه باشد. هیدروستات وظیفه کنترل سطح آب در لگن ماشین لباسشویی را داشته و در صورت خرابی سبب داغ شدن ماشین می‌شود.

 • نچرخیدن دیگ ماشین لباسشویی

نچرخیدن دیگ می‌تواند مشکل از موتور دستگاه باشد که به‌ صورت چپگرد و راستگرد عمل نمی‌کند.

 • عدم باز شدن درب دستگاه

در برخی مواقع پس‌ از اتمام کار ماشین لباسشویی بوش و شستشوی کامل لباس‌ها، قفل و درب ماشین باز نشده که این به‌ معنای گیر کردن لباس‌ها در داخل ماشین است. در این مواقع باید از ضامن اضطراری که در کنار دریچه پمپ تخلیه قرار دارد استفاده کرده و سپس منتظر تعمیرکار های ما بمانید.

 • عدم تخلیه جا پودری

این ایراد می‌تواند از خرابی شیر برقی و یا در مواردی از گرفتگی مخازن و خرطومی های داخلی باشد که در صورت مشاهده با پارس پویش تماس گرفته و درخواست تعمیرکار نمایید.

 • سروصدای زیاد دستگاه

ازجمله دلایل این ایراد می‌توان به پایان عمر پمپ ماشین لباسشویی، آسیب‌دیدگی دیگ و ناهماهنگی در شفت و بلبرینگ اشاره کرد.

در صورت مشاهده هر یک از این ایرادات و خرابی‌ های دیگر می‌توانید با مجموعه پارس پویش تماس گرفته و درخواست تعمیرکار نمایید.

تعمیر ماشین لباسشویی بوش در محل

دستگاه ماشین لباسشویی بوش یکی از لوازم‌ خانگی برقی سنگین در آشپزخانه‌ها بوده و جابه‌جایی آن برای تعمیر، کاری‌ بسیار سخت و دشوار است. یکی از خدمات مهم شرکت پارس پویش، تعمیر انواع ایرادات ماشین لباسشویی بوش در محل است. شما می‌توانید در صورت مشاهده هرگونه ایراد و خرابی در ماشین لباسشویی خود با شرکت پارس پویش تماس گرفته و درخواست تعمیرکار نمایید. پس‌ از ثبت درخواست شما توسط کارشناسان ما، تکنیسین یا تعمیرکار در زمان تعیین‌ شده به محل موردنظر فرستاده‌شده و پس‌ از بررسی دقیق و عیب‌یابی تخصصی ماشین لباسشویی بوش، اقدام به تعمیر آن می‌نماید. تکنسین پارس پویش در صورت نیاز به تعویض قطعه، از قطعه اصلی استفاده کرده و در آخر فاکتور انجام کار و ضمانت‌ نامه اصلی کالا را به مشتری ارائه می‌دهد.

همچنین به این نکته توجه داشته باشید به دلیل این‌ که ماشین‌های لباسشویی بوش از قطعات و سیستم پیشرفته و پیچیده‌ای تشکیل‌ شده‌اند، بهتر است برای نصب و تعمیر آن کار را به افراد ماهر و تعمیرکاران کارآزموده بسپارید.

نمایندگی رسمی تعمیر ماشین لباسشویی بوش در تهران

از خدمات شرکت پارس پویش در تعمیر انواع ماشین لباسشویی بوش می‌توان به موارد زیر اشاره نمود:

 • تعمیر برد و تعمیر موتور ماشین لباسشویی بوش
 • تعمیر پمپ تخلیه و تایمر لباسشویی
 • تعمیر دیگ و تعویض لاستیک دور درب لباسشویی
 • تعمیر میکروسوئیچ، بلبرینگ، کاسه‌نمد، شفت و سه‌نظام
 • تعمیر سنسور المنت و تعمیر شیر برقی لباسشویی
 • تعمیر کمک‌فنر و تعمیر پایه‌های کابین ماشین لباسشویی بوش

تمامی این خدمات توسط شرکت پارس پویش و پرسنل مجرب و آموزش‌دیده آن در محل انجام‌شده و از لوازم‌ یدکی اصلی استفاده کرده و تعمیر را با نرخ اتحادیه به‌ صورت کاملاً تخصصی انجام می‌دهد.

ویژگی های خدمات شرکت پارس پویش 

سرعت در خدمات :شرکت پارس پویش تمامی خدمات تعمیر و نصب ماشین لباسشویی بوش را در کمترین زمان و بدون اتلاف وقت توسط تعمیرکاران خود انجام می‌دهد.

استفاده از قطعات اصلی :ما در مرکز تخصصی پارس پویش، تعمیر لباسشویی بوش شما را با قطعات ارجینال و اصلی انجام می‌دهیم.

گارانتی خدمات :تکنسین‌های پارس پویش تمامی تعمیرات ماشین لباسشویی را از سوی شرکت گارانتی کرده و ضمانت نامه را به شما ارائه خواهند داد.

پشتیبانی مشتریان: کارکنان پارس پویش تمامی مشتریان خود را در ۷ روز هفته و به‌ صورت ۲۴ ساعته پشتیبانی می‌کنند.

قیمت مناسب :هزینه تعمیر ماشین لباسشویی بوش توسط مجموعه پارس پویش بر طبق مصوبه بوده و نرخ تعمیرات آن ثابت و توسط مراجع نظارتی تحت نظر می‌باشد.

هزینه تعمیر ماشین لباسشویی بوش

تعرفه‌های تمامی خدمات سرویس ماشین لباسشویی های بوش براساس تعرفه‌های تعیین‌ شده از سوی اتحادیه بوده و تکنسین‌های پارس پویش بیشترین تلاش خود را انجام می‌دهند که قطعات آسیب‌دیده دستگاه را تعمیر کرده تا از متحمل شدن شما به تعویض قطعات جلوگیری کند.

شرکت پارس پویش واقع در استان تهران یکی از معتبرترین شرکت‌های نصب و تعمیر انواع لوازم‌ خانگی برقی بوده و انواع برندهای داخلی و خارجی به‌خصوص لوازم‌ خانگی بوش را به مشتریان خود ارائه می‌دهد. این شرکت دارای متخصصان و تکنسین‌های ماهر بوده و تمامی خدمات خود را در کمترین زمان و مناسب‌ترین قیمت انجام می‌دهد. شما می‌توانید توسط برقراری تماس با کارشناسان ما در ارتباط بوده و درخواست تعمیرکار نمایید.

اگر ماشین لباسشویی ازین برند را دارید از سایر مشکلاتی که با آن مواجه هستید برایمان بنویسید✏

فرم درخواست تعمیرکار

پیمایش به بالا

درخواست تعمیرکار

فرم زیر را پر کنید تا در سریع ترین زمان با شما تماس بگیریم

اطلاعات تماس
اطلاعات دستگاه
تاریخ و زمان ترجیحی