تعمیر ماشین لباسشویی اسنوا در تهران

تعمیر ماشین لباسشویی اسنوا در تهران

پارس پویش، مرکز تعمیر ماشین لباسشویی اسنوا در تهران است. این مجموعه آماده ارائه انواع خدمات نصب، سرویس و تعمیر ماشین لباسشویی اسنوا با گارانتی 6 ماهه می باشد. مشتریان عزیز می توانید جهت ثبت درخواست سرویس و تعمیر ماشین لباسشویی اسنوا، با مجموعه پارس پویش تماس حاصل فرمایید تا در کمترین زمان ممکن، کارشناس و متخصص تعمیرات ماشین لباسشویی به محل شما اعزام شوند.

تعمیر تخصصی لباسشویی اسنوا

برند اسنوا یک برند ایرانی است که در زمینه تولید لوازم خانگی به خصوص لباسشویی موفق عمل کرده است. با این حال به مانند هر وسیله دیگری مشکلات مربوط به خود را دارد. در زمان بروز مشکل تنها کافیست با شماره گیری نزدیکترین شعبه به محل زندگی خود و ارتباط برقرار کردن با پرسنل پارس پویش، درخواست خود را ثبت کنید. همچنین می توانید به صورت آنلاین، درخواست تعمیر لباسشویی در تهران را ثبت کنید.

پس از ثبت درخواست شما، تکنسین های متخصص پارس پویش در سریع ترین زمان ممکن به محل شما اعزام شده و اقدام به تعمیر ماشین لباسشویی اسنوا می کنند. مرکز تعمیر پارس پویش، در انتخاب تکنسین هایی که صلاحیت تعمیر ماشین لباسشویی اسنوا را دارا می باشند، نهایت دقت را به کار برده است تا بتواند تیمی حرفه ای و خبره را تشکیل دهد.

تعمیرکاران این مجموعه در طی سال های اخیر علاوه بر کسب تجربه، به صورت تخصصی آموزش های لازم را فراگرفته اند تا در صورت لزوم بتوانند بدون فوت وقت، نسبت به عیب یابی ماشین لباسشویی اسنوا اقدام کنند. از این رو شما می توانید با خیالی آسوده از خدمات این مجموعه بهره مند شوید.

مشکلات رایج در ماشین لباسشویی اسنوا و رفع عیب آن

این موضوع برای خیلی از مصرف کنندگان ماشین لباسشویی پیش آمده است که پس از پر کردن ماشین لباسشویی توسط لباس ها و زدن دکمه استارت، متوجه می شوند که ماشین لباسشویی کار نمی کند. در صورت نمایش هر گونه خطا و یا عدم عملکرد صحیح باید به مرکز تعمیر ماشین لباسشویی مراجعه کنید تا بتوانید عیب به وجود آمده را برطرف سازید. برخی از رایج ترین مشکلات ماشین لباسشویی عبارتنداز:

 • صدای بلند در هنگام کارکردن لباسشویی 

اگر دستگاه شما با صدای بلند کار می کند، برای عیب یابی و تعمیر ماشین لباسشویی اسنوا در محل، باید موارد زیر را چک شود:

 • در صورت شنیدن صدای جیرجیر، ممکن است یاتاقان لوله ها به روانکاری نیاز داشته باشند
 • ممکن است یاتاقان های زیر طشت لباسشویی اسنوا، دچار فرسودگی شده باشند و نیاز به تعویض داشته باشد
 • ممکن است اتصالات مربوط به موتور به تعمیر نیاز داشته باشد
 • در برخی اوقات مشاهده شده است که دستگاه روی یک سطح صاف قرار نگرفته است. در این صورت ممکن است با صدای بلند دستگاه مواجه شوید
 • لباسشویی را در حالت تراز قرار دهید
 • تسمه یا قرقره موتور ممکن است به تعویض نیاز داشته باشد

برای تراز نمودن لباسشویی با چرخاندن پایه ها با استفاده از اهرم مخصوص خود لباسشویی استفاده کنید.

 • نچرخیدن دیگ ماشین لباسشویی

اگر دستگاه شما مشکل عدم چرخیدن را دارد، برای رفع عیب و تعمیرات ماشین لباسشویی اسنوا، موارد بیان شده در زیر را چک نمایید:

 • در برخی اوقات ممکن است ماشین لباسشویی اسنوا از حالت تعادل خارج شود، در این صورت به صورت خودکار از حالت کار کردن باز می ایستد و متوقف می شود.
 • پمپ تخلیه و شلنگ تخلیه را مورد بررسی قرار دهید.
 • ممکن است برخی موارد کوچک سبب مسدود شدن سیستم تخلیه دستگاه شوند. برای رفع این مشکل و در صورت مشاهده اجسام کوچک می توانید آن ها را به آرامی خارج کنید.
پیش از انداختن لباسها در لباسشویی حتما جیب ها را خالی کنید.
 • خاموش شدن ناگهانی لباسشویی اسنوا

اگر در حین کار کرد لباسشویی اسنوا به یکدفعه متوجه خاموش شدن دستگاه شدید، علت آن خرابی یکی از قطعات لباسشویی همچون موتور، برد الکترونیکی، IC برنامه، تایمر مکانیکی، المنت و از این قبیل موارد می باشد.

همچنین اگر هنگام توقف کار ماشین لباسشویی متوجه ظاهر شدن ارور در صفحه نمایش دستگاه شدید، میتوانید برای درک معنی خطا به دفترچه راهنمای ماشین لباسشویی اسنوا مراجعه کنید و یا رای تعمیر ماشین لباسشویی اسنوا خود با یکی از شعب پارس پویش تماس حاصل فرمایید.

 • تمیز شسته نشدن لباس ها 

تمیز نشدن لباس ها پس از شستشو  و ماندن لکه های پود بر روی لباس به دلیل سرویس نشدن دوره ای دستگاه می باشد. علت این امر ممکن است به دلیل وجود املاح آب و همچنین رسوبات جرم و کثیفی لباس ها در لباسشویی و در تمامی لباسشویی ها مشاهده شود، برای رفع این مشکل کافیست با پارس پویش تماس گرفته و با یک سرویس ساده در محل مشکل دستگاه شما برای همیشه رفع شود.

 • روشن نشدن ماشین لباسشویی 

بسیاری از مواقع این مشکل ناشی از فعال شدن سوئیچ، عدم تعادل می باشد که به دلیل عدم توازن بار و لباس ها به وجود می آید. برای رفع این مشکل باید لباس ها را به صورت یکنواخت در داخل سبد ماشین لباسشویی قرار دهید و مجدداً دستگاه را راه اندازی نمایید تا شروع به کار کند. اگر این مشکل همچنان باقی مانده بود، ممکن است ایراد از برد فرمان بوده یا تایمر الکترونیکی دچار مشکل شده باشد که در چنین مواقعی باید دستگاه توسط تعمیرکار ماشین لباسشویی اسنوا بازدید شود و در صورت لزوم، قطعات آن تعویض گردد.

سرویس دوره ای ماشین لباسشویی اسنوا

ماشین های لباسشویی اسنوا همانند سایر لوازم خانگی دارای اصطلاک می باشند. از طرفی به مراقبت و سرویس دوره ای نیاز دارند. انجام این قبیل خدمات دارای اهمیت بسیار بالایی می باشد، زیرا همانطور که می دانیم هزینه سرویس دوره ای ماشین لباسشویی  به مراتب کمتر از هزینه های تعمیر ماشین آن می باشد. همچنین سرویس دوره ای سبب بهبود در عملکرد ماشین لباسشویی اسنوا می شود. از این رو می توانید از سرویس های دوره ای مجموعه پارس پویش استفاده کنید.

اسنوا یکی از برندهای معتبر و مطرح در زمینه تولید ماشین لباسشویی می باشد اما ممکن است در اثر استفاده مداوم و یا به علت گذشت زمان، لباسشویی به تعمیرات تخصصی نیاز داشته باشد.

مرکز تخصصی تعمیرات لوازم خانگی پارس پویش با بهره گیری از تکنسین های مجرب و همچنین استفاده از قطعات اورجینال و اصل در تعمیر ماشین لباسشویی در تهران، سلامت دستگاه شما را تضمین می کند. از این رو می توانید جهت نصب، سرویس و یا تعمیر ماشین لباسشویی اسنوا با کارشناسان این مجموعه در تماس باشید.

فرم درخواست تعمیرکار

پیمایش به بالا

درخواست تعمیرکار

فرم زیر را پر کنید تا در سریع ترین زمان با شما تماس بگیریم

اطلاعات تماس
اطلاعات دستگاه
تاریخ و زمان ترجیحی