مرکز تعمیر ماشین ظرفشویی ال جی در تهران

تعمیر ماشین ظرفشویی ال جی در تهران

ال جی یک تولید کننده لوازم ‌خانگی پیشرو با ماشین ‌های ظرفشویی محبوب است. با وجود به ‌کارگیری تمام تکنولوژی ‌های پیشرفته در ساخت آن مانند هر لوازم دیگری مستعد خرابی و مشکلات هستند. لذا درخواست سرویس، تعمیر و یافتن مرکز تعمیر ماشین ظرفشویی ال جی در تهران برای ساکنین این شهر دغدغه ‌ای جدی است.

بر آنیم که با شناخت دقیق مشکلات این دستگاه به شما دریافتن شرکتی معتبر برای سپردن انواع تعمیرات و خدمات انواع مدل ماشین ظرفشویی به ‌خصوص برند LG کمک ‌کننده باشیم.

خدمات تعمیرات ماشین ظرفشویی ال جی در تهران

شرکت پارس پویش با چندین شعبه در شرق، غرب، شمال و مرکز تهران، درصدد خدمت ‌رسانی و رفع سریع و آسان مشکلات انواع مدل‌ های ماشین ظرفشویی از برند ال جی و سایر برند ها برآمده ‌است.

 بسیار مهم است که خدمات یک شرکت  تعمیرات لوازم ‌خانگی به‌ صورت تخصصی با کادر مجرب و دوره‌ دیده انجام گیرد. هدف شرکت پارس پویش ارائه خدماتی سریع به ‌خصوص تمام ‌وقت در تمام طول هفته و از همه مهم ‌تر انجام خدمات تعمیر در محل ماشین ظرفشویی ال جی در تهران است.

یکی دیگر از نکاتی که بسیار مورد توجه این مرکز است استفاده از قطعات یدکی اصلی و ارجینال برند ال جی جهت جایگزینی با قطعه آسیب ‌دیده و غیر قابل تعمیر است.

 البته همواره تلاش تکنسین ‌های مجموعه در جهت تعمیر قطعات و در درجه دوم تعویض قطعه ‌ای است که به ‌علت شکستگی و یا عیوب دیگر تعمیر آن ممکن نیست.

 علاوه بر این مرکز خدمات خود را شش ماه ضمانت می‌کند. این مجموعه تضمین می ‌کند که تمامی سرویس ‌های آن برای ماشین ظرفشویی و سایر لوازم ‌خانگی درطول این مدت با گارانتی و ضمانت تعمیرات همراه باشد.

تعمیر ماشین ظرفشویی ال جی چه زمانی باید صورت بگیرد؟

وجود و بروز چند مشکل اصلی در ماشین ‌های ظرفشویی برند ال جی به شما اعلام می‌کند که باید تعمیرات آن را جدی بگیرید. برخی مشکلاتی که ممکن است برای این دستگاه به وجود بیاید عبارت ‌اند از:

 • صداهای بلند و غیرمعمول
 • عدم تخلیه و مشکلات سیستم تخلیه
 • نشت آب از دستگاه
 • بسته نشدن درب
 • روشن نشدن
 • بوی نامطبوع
 • شسته نشدن ظروف
 • وجود لکه بر روی ظروف
 • عدم آب گیری
 • مشکلات موتور

و سایر عیوبی که باعث می ‌شود دستگاه چرخه طبیعی شستشوی خود را نتواند به‌ خوبی انجام دهد.

مشکلات اصلی و رایج در ماشین ظرفشویی LG

در اغلب اوقات ماشین ظرفشویی ال جی بدون مشکل کار خود را انجام  می دهد. با این‌ حال گذشت زمان، ظرفشویی تحت تأثیر عواملی همچون رسوبات، مواد شوینده و ضایعات مواد غذایی قرار گرفته و ممکن است قطعات آن فرسوده و خراب شوند.

 بسیاری از مشکلات به دلیل عدم تعمیر به موقع و نگهداری صحیح از دستگاه نیز به وجود می‌ آید. مشکلات رایج که ممکن است گریبان‌ گیر ماشین ظرفشویی برند ال جی شود در زیر آورده‌ شده است.

 • مشکلات تخلیه ماشین ظرفشویی ال جی

عموماً رایج ‌ترین مشکل در ماشین ظرفشویی های LG و سایر برندها مربوط به عدم تخلیه دستگاه است. هر زمانی‌ که مشکلی در سیستم تخلیه وجود داشته باشد کد خطای OE را روی صفحه نمایش ماشین ظرفشویی خواهید دید. به ‌طور معمول این کد خطا به ‌راحتی قابل رفع است.

 از آنجایی‌ که این کد زمانی نمایش داده می ‌شود که غذا راه تخلیه را مسدود کرده و یا در نصب مشکلی وجود داشته باشد.

یک راه‌ حل سریع برای رفع مشکل، بررسی بازوهای اسپری، فیلتر ها و پروانه ‌ها برای اطمینان از عدم تجمع مواد غذایی است. چنانچه مواد غذایی را مسدود کرده ابتدا آن ‌هایی را که بزرگترند را جمع ‌آوری کنید و قطعات ذکر شده را تمیز کنید. پس ‌از پایان تمیز کاری یک‌ بار دستگاه را روشن کنید تا ببینید که این کار کمک خواهد کرد یا خیر!

 دستگاه را برای اجرای یک برنامه بدون ظروف تنظیم کنید و اگر زباله ‌ای باعث گرفتگی شده ‌است بیرون کشیده شود. در صورتی‌ که این راهکار مؤثر نباشد شلنگ تخلیه از نظر گرفتگی و پیچ‌ خوردگی باید بررسی شود.

بررسی فیلتر سیستم تخلیه، پمپ تخلیه  ازجمله مواردی است که باید توسط تکنسین انجام شود.

 • خرابی موتور ماشین ظرف‌شویی ال جی

یکی از مشکلات رایج در اکثر ماشین ظرفشویی‌ ها در این دوران خرابی و عیوب موتور است. کد LE در زمان بروز این مشکل روی پنل نمایشگر نشان داده می‌ شود. دو دلیل اصلی برای نمایش آن وجود دارد. مهم ‌ترین آن مربوط به قطعه‌ای بنام مونتاژ سامپ است.

چنانچه می‌ شنوید که دستگاه تلاش می‌کند که کار کند اما این اتفاق نمی‌افتد احتمال بالایی وجود دارد که سامپ از کار افتاده است. برای رفع این مشکل، تکنسین پنل پشت ماشین و بدنه را باز می‌ کند و این قطعه معیوب را با نسخه جدید جایگزین می ‌کنند.

 انجام این کار تخصصی است و برای انجام آن باید اتصالات الکتریکی قطع شود. گیره های فشاری و فن و گیره‌ های نگهدارنده باید باز شوند و سامپ جدید نصب گردد.

 • روشن نشدن ماشین ظرفشویی ال جی

برخی از کاربران ماشین ظرفشویی ال جی از روشن نشدن دستگاه خود گله‌ مند هستند. از شایع ‌ترین دلایل بروز این مشکل و خرابی فیلتر نویز است. خرابی این قطعه باعث می ‌شود که دکمه ‌های برد کنترل کار نکند و به ‌ظاهر چنین به ‌نظر می ‌رسد که دستگاه برق ندارد. اگر این ‌مورد برایتان پیش‌ آمد تنها راه‌ حل تعویض این قطعه است.

 تکنسین ابتدا برق خانه را چک می‌کند و با مولتی متر اتصالات پریز مربوط به دستگاه را بررسی می ‌کند. پس ‌از اطمینان از رسیدن ولتاژ مناسب به آن و سلامت سیستم برق، دستگاه را باز می‌کند. ابتدا با مولتی متر ولتاژ دو سر فیلتر نویز را بررسی خواهد کرد چنانچه خراب باشد آن را با قطعه سالم دیگر تعویض خواهد نمود.

 • نشتی ماشین ظرفشویی ال جی

شایع ‌ترین دلیل این مشکل در دستگاه‌های ظرفشویی شکستن و پارگی شیر ورودی آب است. لذا تعمیر و تعویض شلنگ ابتدا برق دستگاه را باید قطع کرد و شیر جدید جایگزین شود. اما گاهی نشتی در سیستم تخلیه است که باعث نمایش کد خطای AE راحت شد. اغلب این مشکل به دلیل شکستگی بازوی اسپری پائین است که نیاز به بررسی دارد.

 بررسی این ‌که این قطعه دچار شکستگی ترک و آسیب شده با چشم دشوار است. بنابراین شاید خودتان از عهده تشخیص آن بر نیایید. تکنسین این قطعه را باز کرده هرگونه آسیب در آن ‌ها تشخیص می ‌دهد. چنانچه نیاز به تعویض داشته باشد این کار را انجام خواهد داد. برخی دلایل دیگر شامل عیوب درزبندی درب، خرابی دریچه و مونتاژ فن است که  تمامی موارد توسط تکنسین چک خواهد شد.

 • صدای اضافی در ماشین ظرفشویی ال جی

شنیدن صدای غیر عادی از دستگاه نشان از انسداد و گیر کردن برخی زباله ‌ها و مواد غذایی در لوله‌ ها و یا فرسودگی قطعات دارد. ابتدا خودتان می ‌توانید به بررسی موارد زیر بپردازید:

بررسی کنید که ظروف و قفسه ‌ها به ‌خوبی در جای خود قرار گرفته باشند. بازو های اسپری بدون انسداد باشند و بلبرینگ آن و پیچ و مهره ‌های آن شل یا فرسوده نشده باشد. شنیدن صدای کوبیدن شاید مربوط به شل شدن شلنگ تخلیه باشد. اگر پمپ تخلیه دچار مشکل شده باشد صدایی وزوز مانند و ساییدگی و جیغ کشیدن از دستگاه می ‌آید.

 • تخلیه نکردن ماشین ظرفشویی ال جی

مشکل تخلیه نکردن دستگاه به‌ علت انسداد ذرات غذا در فیلتر با شلنگ تخلیه، عیوب پمپ، پیچ ‌خوردگی شلنگ و عیوب شیر فلاپ است.

گاهی نیز کیت برق باز نمی‌ شود و در این ‌صورت این بخش از کار می افتد.

کاملترین لیست ارور های ماشین ظرفشویی را اینجا بخوانید.

هزینه تعمیر ماشین ظرفشویی ال جی

با توجه به تمام نکات ذکر شده چنانچه دستگاه ماشین ظرفشویی ال جی شما دچار هر گونه مشکل شده باشد به‌ دقت توسط تکنیسین بررسی می ‌شود و قطعات معیوب با نمونه ارجینال جایگزین شده و در سریع ‌ترین زمان مشکل رفع خواهد شد.

 هزینه تعمیر توسط کادر شرکت پارس پویش تماماً طبق تعرفه اتحادیه اخذ شده و هزینه قطعه یدکی جدید به‌ صورت جداگانه اخذ می ‌گردد.

ما بر آنیم که تمام خدمات و سرویس ‌های تعمیر ماشین ظرفشویی شما از هر برند داخلی و خارجی را در اسرع وقت و بالاترین میزان کیفیت و تخصص انجام دهیم. جهت ثبت درخواست تعمیر انواع لوازم ‌خانگی از جمله تعمیر ماشین ظرفشویی در تهران با شماره های موجود در سایت تماس حاصل نموده و درخواست خود را توسط مشاورین مجموعه ثبت نمایید.

فرم درخواست تعمیرکار

پیمایش به بالا

درخواست تعمیرکار

فرم زیر را پر کنید تا در سریع ترین زمان با شما تماس بگیریم

اطلاعات تماس
اطلاعات دستگاه
تاریخ و زمان ترجیحی